Main image
Click to view image in fullscreen
Balmain de Balmain | 29 mm B39123972
460,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor morgen 16 uur, morgen GRATIS verzonden!
Omschrijving
-
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7613102088918 |
| Geslacht | Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 29 mm |
| Dikte Kast | 6 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Groen |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Bicolor |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Nee |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review