Main image
Click to view image in fullscreen
Casio G-Shock GW-5000U-1ER
299,00
269,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
In voorraad
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stoer en betrouwbaar horloge dat tegen een stootje kan? Dan is de CASIO G-SHOCK GW-5000U-1ER het perfecte horloge voor jou! Dit digitale horloge met quartz uurwerk heeft een diameter van 43 mm en een hoogte van 13 mm, waardoor het perfect is voor dagelijks gebruik.
De vierkante behuizing van de GW-5000U-1ER is uitgevoerd in een stoere zwarte kleur en gemaakt van hoogwaardig kunststof. De zwarte wijzerplaat wordt beschermd door mineraalglas, wat zorgt voor optimale bescherming tegen krassen en stoten. De bijpassende zwarte kunststof band zorgt ervoor dat dit horloge comfortabel om de pols zit.
Naast de tijdweergave beschikt de CASIO G-SHOCK GW-5000U-1ER ook over een handige datumweergave, zodat je altijd op de hoogte bent van de juiste datum. Met een waterdichtheid van 20 bar is dit horloge ook geschikt om mee te duiken, wat het een veelzijdig en praktisch accessoire maakt voor avontuurlijke types.
De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om de pols blijft zitten, zelfs tijdens de meest intense activiteiten. Als officieel Casio verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is en jarenlang meegaat.
Kortom, de CASIO G-SHOCK GW-5000U-1ER is een robuust en stijlvol horloge dat perfect is voor mensen die houden van avontuur en kwaliteit. Bestel vandaag nog en ervaar zelf het gemak en de betrouwbaarheid van dit geweldige horloge!
De vierkante behuizing van de GW-5000U-1ER is uitgevoerd in een stoere zwarte kleur en gemaakt van hoogwaardig kunststof. De zwarte wijzerplaat wordt beschermd door mineraalglas, wat zorgt voor optimale bescherming tegen krassen en stoten. De bijpassende zwarte kunststof band zorgt ervoor dat dit horloge comfortabel om de pols zit.
Naast de tijdweergave beschikt de CASIO G-SHOCK GW-5000U-1ER ook over een handige datumweergave, zodat je altijd op de hoogte bent van de juiste datum. Met een waterdichtheid van 20 bar is dit horloge ook geschikt om mee te duiken, wat het een veelzijdig en praktisch accessoire maakt voor avontuurlijke types.
De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om de pols blijft zitten, zelfs tijdens de meest intense activiteiten. Als officieel Casio verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is en jarenlang meegaat.
Kortom, de CASIO G-SHOCK GW-5000U-1ER is een robuust en stijlvol horloge dat perfect is voor mensen die houden van avontuur en kwaliteit. Bestel vandaag nog en ervaar zelf het gemak en de betrouwbaarheid van dit geweldige horloge!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4549526311741 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Digitaal |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 43 mm |
| Dikte Kast | 13 mm |
| Kastvorm | Vierkant |
| Kleur Kast | Zwart |
| Materiaal Kast | Kunststof |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Zwart |
| Materiaal Band | Kunststof |
| Type horlogesluiting | Gesp |
| Gewicht | 73,8 gram |
| Datumweergave | Ja |
| Functies | 12/24-uurs tijdweergave, 5 multi-alarmen, Alarm, Automatische kalender, Knopgeluiden aan/uit, Radiosignaalontvangs, Schokbestendig , Snoozefunctie, Timer, Wereldklok, Zonne-energiefunctie |
| Waterdichtheid | 20 bar (duiken) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Klantenreviews
Kwaliteit
5
Algemeen
5
Prijs
5
Super tof en stevig horloge!
Gereviewd door
Anoniem
Ik ben nu twee weken trotse bezitter van dit horloge en het bevalt mij super! Hij is net even wat steviger gebouwd dan de goedkopere kunststof versie(GW-M5610U-1ER) . Wat ik er het meest fijn aan vind is dat hij snel leesbaar is in vergelijking met horloges met wijzers. De simpele maar stevige uitstraling heeft mij doen besluiten om voor dit model te gaan en niet de goedkopere versie. Ook het feit dat hij net iets steviger en zwaarder is vind ik fijn. Ik moet wel melden dat ook dit model zo licht is dat ik soms denk dat ik hem niet eens aanheb. Dit horloge bevat ook een update zodat je de datum ziet zoals we hier in Europa gewend zijn(DD-MM). Verder alle lof voor de mensen van mooihorloge.nl voor de snelle en klantvriendelijke service! Ik raad andere zeker aan om bij jullie te komen voor een nieuw horloge.