Main image
Click to view image in fullscreen
Certina DS Action C0484101104100
495,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stoer en stijlvol horloge dat perfect past bij de actieve man? Dan is de CERTINA DS ACTION C0484101104100 het horloge voor jou! Dit prachtige horloge combineert functionaliteit met een sportieve uitstraling, waardoor het ideaal is voor dagelijks gebruik en zelfs voor het duiken tot 30 bar.
Met een diameter van 40 mm en een hoogte van 11 mm heeft dit horloge de perfecte afmetingen voor een mannelijke pols. De ronde zilverkleurige behuizing van roestvrij staal zorgt voor een robuuste uitstraling, terwijl de blauwe wijzerplaat en saffierglas een vleugje elegantie toevoegen.
De zilverkleurige roestvrij stalen band met vlinder- of vouwsluiting zorgt voor een comfortabele pasvorm en een trendy look. De quartz uurwerk zorgt voor een nauwkeurige tijdaanduiding, terwijl de datumweergave ervoor zorgt dat je nooit meer de datum vergeet.
Of je nu gaat duiken, sporten of gewoon een casual outfit compleet wilt maken, de CERTINA DS ACTION C0484101104100 is het perfecte accessoire. Als officieel Certina verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwalitatief hoogwaardig horloge in handen krijgt.
Kortom, met de CERTINA DS ACTION C0484101104100 haal je een betrouwbaar en trendy horloge in huis dat perfect past bij de actieve man van nu. Bestel hem vandaag nog en laat je verrassen door de kwaliteit en stijl die Certina te bieden heeft!
Met een diameter van 40 mm en een hoogte van 11 mm heeft dit horloge de perfecte afmetingen voor een mannelijke pols. De ronde zilverkleurige behuizing van roestvrij staal zorgt voor een robuuste uitstraling, terwijl de blauwe wijzerplaat en saffierglas een vleugje elegantie toevoegen.
De zilverkleurige roestvrij stalen band met vlinder- of vouwsluiting zorgt voor een comfortabele pasvorm en een trendy look. De quartz uurwerk zorgt voor een nauwkeurige tijdaanduiding, terwijl de datumweergave ervoor zorgt dat je nooit meer de datum vergeet.
Of je nu gaat duiken, sporten of gewoon een casual outfit compleet wilt maken, de CERTINA DS ACTION C0484101104100 is het perfecte accessoire. Als officieel Certina verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwalitatief hoogwaardig horloge in handen krijgt.
Kortom, met de CERTINA DS ACTION C0484101104100 haal je een betrouwbaar en trendy horloge in huis dat perfect past bij de actieve man van nu. Bestel hem vandaag nog en laat je verrassen door de kwaliteit en stijl die Certina te bieden heeft!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7612307157481 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 40 mm |
| Dikte Kast | 11 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 30 bar (duiken) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review