Main image
Click to view image in fullscreen
Festina F20007/5
149,00
141,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor morgen 16 uur, morgen GRATIS verzonden!
- Kopen in onze winkel? Vetkamp 2c Nijkerk
- Bel onze winkel 033 258 61 06
- Klik hier voor de openingstijden
- Winkelvoorraad: Aanwezig
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat zowel elegantie als functionaliteit combineert? Dan is de FESTINA F20007/5 het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een klassiek en tijdloos design dat moeiteloos past bij elke outfit en gelegenheid.
Met een analoge tijdsaanduiding en een quartz uurwerk ben je altijd verzekerd van een nauwkeurige en betrouwbare tijdweergave. De diameter van 40 mm en de hoogte van 9 mm zorgen ervoor dat dit horloge perfect om je pols past, zonder te zwaar of te lomp te zijn.
De ronde zilverkleurige behuizing van roestvrij staal geeft dit horloge een luxe uitstraling, terwijl de groene wijzerplaat en band zorgen voor een speels en trendy accent. Het saffierglas zorgt ervoor dat het horloge goed beschermd is tegen krassen en beschadigingen, zodat je er jarenlang van kunt genieten.
Dankzij de handige datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is, terwijl de waterdichtheid van 10 bar ervoor zorgt dat je met dit horloge kunt zwemmen zonder je zorgen te maken over waterschade. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten, zodat je het de hele dag door kunt dragen zonder dat het verschuift.
Als officieel Festina verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van topkwaliteit is en voldoet aan de hoge standaarden die je van een merk als Festina mag verwachten. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de FESTINA F20007/5 en geef je outfit een stijlvolle upgrade!
Met een analoge tijdsaanduiding en een quartz uurwerk ben je altijd verzekerd van een nauwkeurige en betrouwbare tijdweergave. De diameter van 40 mm en de hoogte van 9 mm zorgen ervoor dat dit horloge perfect om je pols past, zonder te zwaar of te lomp te zijn.
De ronde zilverkleurige behuizing van roestvrij staal geeft dit horloge een luxe uitstraling, terwijl de groene wijzerplaat en band zorgen voor een speels en trendy accent. Het saffierglas zorgt ervoor dat het horloge goed beschermd is tegen krassen en beschadigingen, zodat je er jarenlang van kunt genieten.
Dankzij de handige datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is, terwijl de waterdichtheid van 10 bar ervoor zorgt dat je met dit horloge kunt zwemmen zonder je zorgen te maken over waterschade. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten, zodat je het de hele dag door kunt dragen zonder dat het verschuift.
Als officieel Festina verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van topkwaliteit is en voldoet aan de hoge standaarden die je van een merk als Festina mag verwachten. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de FESTINA F20007/5 en geef je outfit een stijlvolle upgrade!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 8430622840661 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 40 mm |
| Dikte Kast | 9 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Groen |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Groen |
| Materiaal Band | Leder |
| Type horlogesluiting | Gesp |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review