Main image
Click to view image in fullscreen
Festina Swiss Made F20087/1
235,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een prachtig horloge dat perfect past bij jouw stijl en persoonlijkheid? Dan is de FESTINA SWISS MADE F20087/1 echt iets voor jou! Dit elegante horloge is speciaal ontworpen voor vrouwen die houden van stijlvolle accessoires en kwaliteit.
Dit horloge heeft een analoge tijdsaanduiding en een quartz uurwerk, waardoor je altijd precies weet hoe laat het is. De diameter van de kast is 29 mm en de hoogte is 6 mm, waardoor het horloge subtiel om je pols zal glanzen. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en een luxe uitstraling.
De parelmoeren wijzerplaat geeft het horloge een unieke en elegante uitstraling, terwijl het saffierglas zorgt voor een krasbestendige bescherming. De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit met een handige vlinder- of vouwsluiting, waardoor het horloge comfortabel om je pols blijft zitten.
Dankzij de datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is en met een waterdichtheid van 10 bar kun je zelfs zwemmen met dit horloge om. Of je nu naar een chique diner gaat of een dagje naar het strand, de FESTINA SWISS MADE F20087/1 is de perfecte metgezel voor elke gelegenheid.
Als officieel Festina verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een origineel en kwalitatief hoogwaardig product in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog dit prachtige horloge en geef jouw outfit de finishing touch die het verdient!
Dit horloge heeft een analoge tijdsaanduiding en een quartz uurwerk, waardoor je altijd precies weet hoe laat het is. De diameter van de kast is 29 mm en de hoogte is 6 mm, waardoor het horloge subtiel om je pols zal glanzen. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en een luxe uitstraling.
De parelmoeren wijzerplaat geeft het horloge een unieke en elegante uitstraling, terwijl het saffierglas zorgt voor een krasbestendige bescherming. De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit met een handige vlinder- of vouwsluiting, waardoor het horloge comfortabel om je pols blijft zitten.
Dankzij de datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is en met een waterdichtheid van 10 bar kun je zelfs zwemmen met dit horloge om. Of je nu naar een chique diner gaat of een dagje naar het strand, de FESTINA SWISS MADE F20087/1 is de perfecte metgezel voor elke gelegenheid.
Als officieel Festina verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een origineel en kwalitatief hoogwaardig product in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog dit prachtige horloge en geef jouw outfit de finishing touch die het verdient!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 8430622858741 |
| Geslacht | Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 29 mm |
| Dikte Kast | 6 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Parelmoer |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review