Main image
Click to view image in fullscreen
Festina Swiss Made F20089/3
295,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een prachtig horloge dat perfect past bij elke outfit? Dan is de FESTINA SWISS MADE F20089/3 het ideale accessoire voor jou! Dit elegante horloge is speciaal ontworpen voor vrouwen die houden van stijl en klasse.
Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdsaanduiding en een quartz uurwerk, wat zorgt voor een nauwkeurige tijdweergave. De diameter van de kast is 29 mm en de hoogte is 6 mm, waardoor het horloge subtiel om de pols zit. De ronde goudkleurige behuizing is gemaakt van roestvrij staal en geeft het horloge een luxe uitstraling.
De wijzerplaat van dit horloge is parelmoer van kleur en straalt elegantie uit. Het glas is gemaakt van saffier, wat zorgt voor een krasbestendige en duurzame bescherming. De goudkleurige band is ook gemaakt van roestvrij staal en sluit met een vlinder- of vouwsluiting voor een comfortabele pasvorm.
Dit horloge is voorzien van een handige datumweergave en is waterdicht tot 10 bar, wat betekent dat je er mee kunt zwemmen zonder zorgen. Of je nu een dagje naar het strand gaat of een avondje uit, met de FESTINA SWISS MADE F20089/3 ben je altijd bij de tijd.
Als officieel Festina verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwalitatief hoogwaardig product in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Voeg dit prachtige horloge toe aan je collectie en straal elke dag met de FESTINA SWISS MADE F20089/3!
Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdsaanduiding en een quartz uurwerk, wat zorgt voor een nauwkeurige tijdweergave. De diameter van de kast is 29 mm en de hoogte is 6 mm, waardoor het horloge subtiel om de pols zit. De ronde goudkleurige behuizing is gemaakt van roestvrij staal en geeft het horloge een luxe uitstraling.
De wijzerplaat van dit horloge is parelmoer van kleur en straalt elegantie uit. Het glas is gemaakt van saffier, wat zorgt voor een krasbestendige en duurzame bescherming. De goudkleurige band is ook gemaakt van roestvrij staal en sluit met een vlinder- of vouwsluiting voor een comfortabele pasvorm.
Dit horloge is voorzien van een handige datumweergave en is waterdicht tot 10 bar, wat betekent dat je er mee kunt zwemmen zonder zorgen. Of je nu een dagje naar het strand gaat of een avondje uit, met de FESTINA SWISS MADE F20089/3 ben je altijd bij de tijd.
Als officieel Festina verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwalitatief hoogwaardig product in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Voeg dit prachtige horloge toe aan je collectie en straal elke dag met de FESTINA SWISS MADE F20089/3!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 8430622858598 |
| Geslacht | Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 29 mm |
| Dikte Kast | 6 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Goudkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Parelmoer |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Goudkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review