Main image
Click to view image in fullscreen
Festina Swiss Made F20093/5
375,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
- Kopen in onze winkel? Vetkamp 2c Nijkerk
- Bel onze winkel 033 258 61 06
- Klik hier voor de openingstijden
- Winkelvoorraad: Aanwezig
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat perfect past bij de moderne man? Dan is de FESTINA SWISS MADE F20093/5 het ideale horloge voor jou! Dit prachtige horloge is speciaal ontworpen voor mannen en straalt klasse en elegantie uit.
Met een analoge tijdaanduiding en een quartz uurwerk ben je altijd bij de tijd met de FESTINA SWISS MADE F20093/5. De diameter van 40 mm en een hoogte van 10 mm zorgen voor een comfortabele pasvorm om jouw pols. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en een luxe uitstraling.
De opvallende rode wijzerplaat in combinatie met het saffierglas geeft dit horloge een unieke en trendy uitstraling. De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit perfect aan bij de rest van het horloge en zorgt voor een tijdloze look. Met de handige datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is.
Dankzij de waterdichtheid van 5 bar kun je zonder zorgen douchen met de FESTINA SWISS MADE F20093/5 om je pols. De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten, zelfs tijdens de meest actieve dagen.
Als officieel Festina verkooppunt garanderen wij de kwaliteit en authenticiteit van dit prachtige horloge. Met de FESTINA SWISS MADE F20093/5 maak je niet alleen een fashion statement, maar investeer je ook in een horloge dat jarenlang meegaat.
Kies voor stijl, kies voor kwaliteit, kies voor de FESTINA SWISS MADE F20093/5. Bestel vandaag nog en laat je verrassen door de luxe en elegantie van dit schitterende horloge!
Met een analoge tijdaanduiding en een quartz uurwerk ben je altijd bij de tijd met de FESTINA SWISS MADE F20093/5. De diameter van 40 mm en een hoogte van 10 mm zorgen voor een comfortabele pasvorm om jouw pols. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en een luxe uitstraling.
De opvallende rode wijzerplaat in combinatie met het saffierglas geeft dit horloge een unieke en trendy uitstraling. De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit perfect aan bij de rest van het horloge en zorgt voor een tijdloze look. Met de handige datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is.
Dankzij de waterdichtheid van 5 bar kun je zonder zorgen douchen met de FESTINA SWISS MADE F20093/5 om je pols. De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten, zelfs tijdens de meest actieve dagen.
Als officieel Festina verkooppunt garanderen wij de kwaliteit en authenticiteit van dit prachtige horloge. Met de FESTINA SWISS MADE F20093/5 maak je niet alleen een fashion statement, maar investeer je ook in een horloge dat jarenlang meegaat.
Kies voor stijl, kies voor kwaliteit, kies voor de FESTINA SWISS MADE F20093/5. Bestel vandaag nog en laat je verrassen door de luxe en elegantie van dit schitterende horloge!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 8430622873782 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 40 mm |
| Dikte Kast | 10 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Rood |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review