Main image
Click to view image in fullscreen
Flik Flak CYBEROZAURUS FPNP135
44,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Geen voorraad
- Kopen in onze winkel? Vetkamp 2c Nijkerk
- Bel onze winkel 033 258 61 06
- Klik hier voor de openingstijden
- Winkelvoorraad: Niet aanwezig
Omschrijving
Ben jij op zoek naar een stoer en kleurrijk horloge voor jouw kind? Dan is de FLIK FLAK CYBEROZAURUS FPNP135 echt iets voor jou! Dit analoge horloge heeft een quartz uurwerk en een diameter van 32 mm, waardoor het perfect is voor kinderen om te dragen. De hoogte van het horloge is 9 mm en de vorm van de behuizing is rond, wat zorgt voor een speelse uitstraling.
De behuizing van de FLIK FLAK CYBEROZAURUS FPNP135 is blauw van kleur en gemaakt van stevig kunststof. De wijzerplaat heeft ook een blauwe kleur en is gemaakt van plexiglas, wat zorgt voor een goede bescherming van het uurwerk. De blauwe textiel band maakt het horloge helemaal af en zorgt voor een comfortabele pasvorm om de pols van jouw kind.
Dit horloge heeft geen datumweergave, maar is wel spatwaterdicht tot 3 bar. Dit betekent dat jouw kind het horloge gerust kan dragen tijdens het handen wassen of spelen in de regen. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om de pols blijft zitten en niet zomaar af kan vallen.
Wij zijn een officieel verkooppunt van Flik Flak horloges, dus je kunt er zeker van zijn dat je een kwalitatief en betrouwbaar product in huis haalt. Met de FLIK FLAK CYBEROZAURUS FPNP135 maak je jouw kind helemaal blij en zorg je ervoor dat ze altijd bij de tijd zijn. Bestel dit horloge vandaag nog en laat jouw kind stralen met dit kleurrijke en stoere accessoire!
De behuizing van de FLIK FLAK CYBEROZAURUS FPNP135 is blauw van kleur en gemaakt van stevig kunststof. De wijzerplaat heeft ook een blauwe kleur en is gemaakt van plexiglas, wat zorgt voor een goede bescherming van het uurwerk. De blauwe textiel band maakt het horloge helemaal af en zorgt voor een comfortabele pasvorm om de pols van jouw kind.
Dit horloge heeft geen datumweergave, maar is wel spatwaterdicht tot 3 bar. Dit betekent dat jouw kind het horloge gerust kan dragen tijdens het handen wassen of spelen in de regen. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om de pols blijft zitten en niet zomaar af kan vallen.
Wij zijn een officieel verkooppunt van Flik Flak horloges, dus je kunt er zeker van zijn dat je een kwalitatief en betrouwbaar product in huis haalt. Met de FLIK FLAK CYBEROZAURUS FPNP135 maak je jouw kind helemaal blij en zorg je ervoor dat ze altijd bij de tijd zijn. Bestel dit horloge vandaag nog en laat jouw kind stralen met dit kleurrijke en stoere accessoire!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7610522871342 |
| Geslacht | Jongens, Meisjes |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 32 mm |
| Dikte Kast | 9 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Blauw |
| Materiaal Kast | Kunststof |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal Glas | Plexiglas |
| Kleur Band | Blauw |
| Materiaal Band | Textiel |
| Type horlogesluiting | Gesp |
| Datumweergave | Nee |
| Waterdichtheid | 3 bar (spatwaterdicht) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review