Main image
Click to view image in fullscreen
Garmin Instinct® Crossover AMOLED Bronze/Sunburst 010-03398-01
599,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stoere en stijlvolle smartwatch die perfect past bij jouw actieve levensstijl? Dan is de GARMIN INSTINCT® CROSSOVER AMOLED BRONZE/SUNBURST 010-03398-01 de ideale keuze voor jou! Met zijn robuuste design en geavanceerde functies is deze smartwatch een must-have voor avonturiers en sportliefhebbers.
Het digitale uurwerk van deze smartwatch zorgt ervoor dat je altijd de juiste tijd bij de hand hebt, terwijl het quartz uurwerk zorgt voor een nauwkeurige tijdsaanduiding. Met een diameter van 46 mm en een hoogte van 15 mm heeft de GARMIN INSTINCT® CROSSOVER AMOLED BRONZE/SUNBURST 010-03398-01 een stoere uitstraling die perfect past bij elke outfit.
De ronde behuizing in een prachtige bronzen kleur is gemaakt van roestvrij staal, waardoor deze smartwatch tegen een stootje kan. De zwarte wijzerplaat en het saffierglas zorgen voor een stijlvolle uitstraling, terwijl de bruine siliconen band zorgt voor een comfortabele pasvorm.
Met functies zoals datumweergave en een waterdichtheid van 10 bar (geschikt om mee te zwemmen) is de GARMIN INSTINCT® CROSSOVER AMOLED BRONZE/SUNBURST 010-03398-01 de perfecte metgezel voor al jouw avonturen. Of je nu gaat wandelen in de bergen of een duik neemt in de zee, deze smartwatch zal je altijd bijstaan.
Als officieel Garmin verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwaliteitsproduct in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de GARMIN INSTINCT® CROSSOVER AMOLED BRONZE/SUNBURST 010-03398-01 en geniet van alle voordelen die deze smartwatch te bieden heeft!
Het digitale uurwerk van deze smartwatch zorgt ervoor dat je altijd de juiste tijd bij de hand hebt, terwijl het quartz uurwerk zorgt voor een nauwkeurige tijdsaanduiding. Met een diameter van 46 mm en een hoogte van 15 mm heeft de GARMIN INSTINCT® CROSSOVER AMOLED BRONZE/SUNBURST 010-03398-01 een stoere uitstraling die perfect past bij elke outfit.
De ronde behuizing in een prachtige bronzen kleur is gemaakt van roestvrij staal, waardoor deze smartwatch tegen een stootje kan. De zwarte wijzerplaat en het saffierglas zorgen voor een stijlvolle uitstraling, terwijl de bruine siliconen band zorgt voor een comfortabele pasvorm.
Met functies zoals datumweergave en een waterdichtheid van 10 bar (geschikt om mee te zwemmen) is de GARMIN INSTINCT® CROSSOVER AMOLED BRONZE/SUNBURST 010-03398-01 de perfecte metgezel voor al jouw avonturen. Of je nu gaat wandelen in de bergen of een duik neemt in de zee, deze smartwatch zal je altijd bijstaan.
Als officieel Garmin verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwaliteitsproduct in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de GARMIN INSTINCT® CROSSOVER AMOLED BRONZE/SUNBURST 010-03398-01 en geniet van alle voordelen die deze smartwatch te bieden heeft!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 0753759356996 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Digitaal |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 46 mm |
| Dikte Kast | 15 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Bruin |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Bruin |
| Materiaal Band | Siliconen |
| Datumweergave | Ja |
| Schermtype | Amoled |
| Schermgrootte, BxH | Diameter van 1,2″ (30 mm) met middengat |
| Schermresolutie, BxH | 390 x 390 pixels |
| Batterijduur | Tot 14 dagen (5 dagen altijd aan) |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review