Main image
Click to view image in fullscreen
Garmin Venu® X1 010-02980-02
799,00
719,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
De GARMIN VENU® X1 010-02980-02 is een stijlvol en functioneel horloge dat perfect is voor dagelijks gebruik. Met een digitale tijdaanduiding en een quartz uurwerk ben je altijd op tijd en kun je vertrouwen op de nauwkeurigheid van dit horloge.
Het horloge heeft een rechthoekige behuizing met een diameter van 41 mm en een hoogte van 8 mm, waardoor het een slank en modern design heeft. De zwarte kunststof behuizing en nylon band zorgen voor een sportieve uitstraling die goed past bij elke outfit.
De wijzerplaat van het horloge is ook zwart van kleur en is gemaakt van duurzaam saffierglas, wat zorgt voor een krasbestendig en helder display. De GARMIN VENU® X1 010-02980-02 heeft ook een handige datumweergave, zodat je altijd weet welke dag het is.
Dit horloge is waterdicht tot 5 bar, wat betekent dat je er gerust mee kunt douchen zonder je zorgen te maken over waterschade. Of je nu gaat sporten, werken of gewoon een dagje uit bent, de GARMIN VENU® X1 010-02980-02 is de ideale metgezel voor elke gelegenheid.
Als officieel Garmin verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van hoge kwaliteit is en voldoet aan de verwachtingen van zelfs de meest veeleisende klanten. Met zijn moderne design, handige functies en duurzame materialen is de GARMIN VENU® X1 010-02980-02 een horloge dat je niet wilt missen. Bestel vandaag nog en geniet van de vele voordelen die dit horloge te bieden heeft!
Het horloge heeft een rechthoekige behuizing met een diameter van 41 mm en een hoogte van 8 mm, waardoor het een slank en modern design heeft. De zwarte kunststof behuizing en nylon band zorgen voor een sportieve uitstraling die goed past bij elke outfit.
De wijzerplaat van het horloge is ook zwart van kleur en is gemaakt van duurzaam saffierglas, wat zorgt voor een krasbestendig en helder display. De GARMIN VENU® X1 010-02980-02 heeft ook een handige datumweergave, zodat je altijd weet welke dag het is.
Dit horloge is waterdicht tot 5 bar, wat betekent dat je er gerust mee kunt douchen zonder je zorgen te maken over waterschade. Of je nu gaat sporten, werken of gewoon een dagje uit bent, de GARMIN VENU® X1 010-02980-02 is de ideale metgezel voor elke gelegenheid.
Als officieel Garmin verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van hoge kwaliteit is en voldoet aan de verwachtingen van zelfs de meest veeleisende klanten. Met zijn moderne design, handige functies en duurzame materialen is de GARMIN VENU® X1 010-02980-02 een horloge dat je niet wilt missen. Bestel vandaag nog en geniet van de vele voordelen die dit horloge te bieden heeft!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 0753759342760 |
| Geslacht | Man, Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Digitaal |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 41 mm |
| Dikte Kast | 8 mm |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur Kast | Zwart |
| Materiaal Kast | Kunststof |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Zwart |
| Materiaal Band | Nylon |
| Datumweergave | Ja |
| Schermtype | Amoled |
| Schermgrootte, BxH | 51,2 mm (2″) diagonaal; 1304 vierkante mm schermgebied |
| Schermresolutie, BxH | 448 x 486 pixels |
| Batterijduur | Maximaal 8 dagen |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review