Main image
Click to view image in fullscreen
Hamilton x Call of Duty® Black Ops 7 Limited Edition H70475930
925,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Ben je klaar om je game te upgraden met de Hamilton X Call of Duty® Black Ops 7 Limited Edition horloge? Dit stoere horloge is een must-have voor elke Call of Duty fan die stijl en functionaliteit wil combineren.
Dit horloge heeft een analoge tijdsaanduiding en een automatisch uurwerk, waardoor je altijd op tijd bent voor je missies. Met een diameter van 38 mm en een hoogte van 11 mm heeft dit horloge een perfect formaat voor zowel mannen als vrouwen. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en een stoere uitstraling.
De zwarte wijzerplaat is voorzien van saffierglas, wat zorgt voor een krasbestendig en helder display. De groene textielen band voegt een speels element toe aan het horloge en zorgt voor een comfortabele pasvorm. Met de datumweergave ben je altijd op de hoogte van de juiste datum en tijd.
Dit horloge is waterdicht tot 10 bar, wat betekent dat je er mee kunt zwemmen zonder zorgen. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten tijdens al je avonturen.
Als officieel Hamilton verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is en perfect is voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden. Dus waar wacht je nog op? Upgrade je game met de Hamilton X Call of Duty® Black Ops 7 Limited Edition horloge en laat zien dat je een echte fan bent!
Bestel vandaag nog en maak je klaar om indruk te maken met dit unieke en stoere horloge.
Dit horloge heeft een analoge tijdsaanduiding en een automatisch uurwerk, waardoor je altijd op tijd bent voor je missies. Met een diameter van 38 mm en een hoogte van 11 mm heeft dit horloge een perfect formaat voor zowel mannen als vrouwen. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en een stoere uitstraling.
De zwarte wijzerplaat is voorzien van saffierglas, wat zorgt voor een krasbestendig en helder display. De groene textielen band voegt een speels element toe aan het horloge en zorgt voor een comfortabele pasvorm. Met de datumweergave ben je altijd op de hoogte van de juiste datum en tijd.
Dit horloge is waterdicht tot 10 bar, wat betekent dat je er mee kunt zwemmen zonder zorgen. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten tijdens al je avonturen.
Als officieel Hamilton verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is en perfect is voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden. Dus waar wacht je nog op? Upgrade je game met de Hamilton X Call of Duty® Black Ops 7 Limited Edition horloge en laat zien dat je een echte fan bent!
Bestel vandaag nog en maak je klaar om indruk te maken met dit unieke en stoere horloge.
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7630458806058 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Automaat |
| Diameter Kast | 38 mm |
| Dikte Kast | 11 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Groen |
| Materiaal Band | Textiel |
| Type horlogesluiting | Gesp |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review