Main image
Click to view image in fullscreen
Hugo BOSS HB1502811 GRACEFUL PRECIOUS 32mm
259,00
233,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol en elegant horloge dat perfect past bij elke gelegenheid? Dan is de HUGO BOSS HB1502811 GRACEFUL PRECIOUS 32MM het horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een klassiek design met een moderne twist, waardoor het een tijdloze toevoeging is aan jouw collectie.
Met een analoge tijdsaanduiding en een quartz uurwerk ben je altijd bij de tijd met dit horloge. De diameter van 32 mm en een hoogte van 8 mm zorgen ervoor dat dit horloge comfortabel om de pols zit en niet te zwaar aanvoelt. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en een luxe uitstraling.
De zwarte wijzerplaat in combinatie met het mineraalglas geeft dit horloge een chique uitstraling. De bicolor roestvrij stalen band is niet alleen stijlvol, maar ook comfortabel om te dragen. Met een waterdichtheid van 3 bar is dit horloge spatwaterdicht en kun je het dragen tijdens dagelijkse activiteiten.
De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat dit horloge veilig om je pols blijft zitten en niet zomaar loskomt. HUGO BOSS is een gerenommeerd merk en wij zijn een officieel verkooppunt, dus je bent verzekerd van een authentiek product van hoge kwaliteit.
Kortom, de HUGO BOSS HB1502811 GRACEFUL PRECIOUS 32MM is een must-have voor iedereen die op zoek is naar een elegant en tijdloos horloge. Bestel vandaag nog en geef jouw outfit de finishing touch met dit prachtige horloge!
Met een analoge tijdsaanduiding en een quartz uurwerk ben je altijd bij de tijd met dit horloge. De diameter van 32 mm en een hoogte van 8 mm zorgen ervoor dat dit horloge comfortabel om de pols zit en niet te zwaar aanvoelt. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en een luxe uitstraling.
De zwarte wijzerplaat in combinatie met het mineraalglas geeft dit horloge een chique uitstraling. De bicolor roestvrij stalen band is niet alleen stijlvol, maar ook comfortabel om te dragen. Met een waterdichtheid van 3 bar is dit horloge spatwaterdicht en kun je het dragen tijdens dagelijkse activiteiten.
De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat dit horloge veilig om je pols blijft zitten en niet zomaar loskomt. HUGO BOSS is een gerenommeerd merk en wij zijn een officieel verkooppunt, dus je bent verzekerd van een authentiek product van hoge kwaliteit.
Kortom, de HUGO BOSS HB1502811 GRACEFUL PRECIOUS 32MM is een must-have voor iedereen die op zoek is naar een elegant en tijdloos horloge. Bestel vandaag nog en geef jouw outfit de finishing touch met dit prachtige horloge!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7613272668972 |
| Geslacht | Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 32 mm |
| Dikte Kast | 8 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Bicolor |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Nee |
| Waterdichtheid | 3 bar (spatwaterdicht) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review