Main image
Click to view image in fullscreen
Hugo BOSS HB1514271 HERO 2.0 43mm
439,00
395,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Levertijd: verzonden binnen 3-5 werkdagen
- Kopen in onze winkel? Vetkamp 2c Nijkerk
- Bel onze winkel 033 258 61 06
- Klik hier voor de openingstijden
- Winkelvoorraad: Niet aanwezig
Omschrijving
Op zoek naar een stoer en stijlvol horloge dat perfect past bij elke gelegenheid? Dan is de HUGO BOSS HB1514271 HERO 2.0 43MM het horloge voor jou! Met zijn analoge tijdaanduiding en quartz uurwerk ben je altijd bij de tijd.
Dit horloge heeft een diameter van 43 mm en een hoogte van 11 mm, waardoor het een opvallend accessoire is om je pols. De ronde zwarte behuizing van roestvrij staal geeft het horloge een moderne uitstraling, terwijl de zwarte wijzerplaat en mineraal glas zorgen voor een stijlvolle touch.
De zwarte roestvrij stalen band zorgt voor een comfortabele pasvorm en sluit perfect aan op de behuizing. Met de handige datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is. En dankzij de waterdichtheid van 5 bar kun je zelfs douchen met dit horloge om.
De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten, terwijl je toch gemakkelijk kunt wisselen van horlogeband. Als officieel verkooppunt van Hugo Boss garanderen wij de kwaliteit en authenticiteit van dit prachtige horloge.
Kortom, de HUGO BOSS HB1514271 HERO 2.0 43MM is een must-have voor elke man die houdt van stijl en kwaliteit. Met zijn zwarte en roestvrij stalen design is dit horloge een tijdloos accessoire dat elke outfit compleet maakt. Bestel hem vandaag nog en laat jezelf stralen!
Dit horloge heeft een diameter van 43 mm en een hoogte van 11 mm, waardoor het een opvallend accessoire is om je pols. De ronde zwarte behuizing van roestvrij staal geeft het horloge een moderne uitstraling, terwijl de zwarte wijzerplaat en mineraal glas zorgen voor een stijlvolle touch.
De zwarte roestvrij stalen band zorgt voor een comfortabele pasvorm en sluit perfect aan op de behuizing. Met de handige datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is. En dankzij de waterdichtheid van 5 bar kun je zelfs douchen met dit horloge om.
De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten, terwijl je toch gemakkelijk kunt wisselen van horlogeband. Als officieel verkooppunt van Hugo Boss garanderen wij de kwaliteit en authenticiteit van dit prachtige horloge.
Kortom, de HUGO BOSS HB1514271 HERO 2.0 43MM is een must-have voor elke man die houdt van stijl en kwaliteit. Met zijn zwarte en roestvrij stalen design is dit horloge een tijdloos accessoire dat elke outfit compleet maakt. Bestel hem vandaag nog en laat jezelf stralen!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7613272669269 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 43 mm |
| Dikte Kast | 11 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zwart |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Zwart |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review