Main image
Click to view image in fullscreen
Hugo BOSS HB1514300 PRINCIPLE DRESS 28x39mm
239,00
229,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor morgen 16 uur, morgen GRATIS verzonden!
- Kopen in onze winkel? Vetkamp 2c Nijkerk
- Bel onze winkel 033 258 61 06
- Klik hier voor de openingstijden
- Winkelvoorraad: Aanwezig
Omschrijving
Ben je op zoek naar een stijlvol horloge dat perfect past bij elke gelegenheid? Dan is de HUGO BOSS HB1514300 PRINCIPLE DRESS 28X39MM het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een quartz uurwerk, wat zorgt voor een nauwkeurige tijdweergave.
De rechthoekige behuizing van 28 mm in goudkleurig roestvrij staal geeft dit horloge een luxe uitstraling. De zilverkleurige wijzerplaat en mineraal glas maken het geheel helemaal af. De bruine lederen band zorgt voor een comfortabele pasvorm en maakt dit horloge perfect voor zowel formele als informele gelegenheden.
Dankzij de datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is. En met een waterdichtheid van 5 bar kun je zelfs onder de douche genieten van dit prachtige horloge. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge veilig om je pols blijft zitten.
Als officieel verkooppunt van Hugo Boss kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is. Met zijn elegante design en praktische functies is de HUGO BOSS HB1514300 PRINCIPLE DRESS 28X39MM een must-have voor iedereen die van stijl houdt.
Waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog dit prachtige horloge en maak een statement met je polssieraad! Met de HUGO BOSS HB1514300 PRINCIPLE DRESS 28X39MM ben jij altijd bij de tijd en zie je er tegelijkertijd fantastisch uit. Bestel nu en laat jezelf stralen!
De rechthoekige behuizing van 28 mm in goudkleurig roestvrij staal geeft dit horloge een luxe uitstraling. De zilverkleurige wijzerplaat en mineraal glas maken het geheel helemaal af. De bruine lederen band zorgt voor een comfortabele pasvorm en maakt dit horloge perfect voor zowel formele als informele gelegenheden.
Dankzij de datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is. En met een waterdichtheid van 5 bar kun je zelfs onder de douche genieten van dit prachtige horloge. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge veilig om je pols blijft zitten.
Als officieel verkooppunt van Hugo Boss kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is. Met zijn elegante design en praktische functies is de HUGO BOSS HB1514300 PRINCIPLE DRESS 28X39MM een must-have voor iedereen die van stijl houdt.
Waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog dit prachtige horloge en maak een statement met je polssieraad! Met de HUGO BOSS HB1514300 PRINCIPLE DRESS 28X39MM ben jij altijd bij de tijd en zie je er tegelijkertijd fantastisch uit. Bestel nu en laat jezelf stralen!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7613272673051 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 28 mm |
| Dikte Kast | 8 mm |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur Kast | Goudkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Zilverkleurig |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Bruin |
| Materiaal Band | Leder |
| Type horlogesluiting | Gesp |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review