Main image
Click to view image in fullscreen
Seiko 5 Sports SRPL55K1
400,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor morgen 16 uur, morgen GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stoer en sportief horloge dat ook nog eens van topkwaliteit is? Dan is de SEIKO 5 SPORTS SRPL55K1 echt iets voor jou! Dit horloge heeft een prachtige blauwe wijzerplaat en een zilverkleurige roestvrij stalen band die perfect past bij elke outfit.
Het uurwerk van de SEIKO 5 SPORTS SRPL55K1 is een automaat van het type 4r36 met een gangreserve van maar liefst 41 uur. Met 24 jewels en een tikgetal van 21.6000 ben je verzekerd van een nauwkeurige en betrouwbare tijdweergave. De diameter van de kast is 38 mm en de hoogte is 13 mm, waardoor dit horloge zowel stoer als elegant oogt.
Dankzij het gebruik van hardlex glas is de wijzerplaat goed beschermd tegen krassen en stoten. Daarnaast is de SEIKO 5 SPORTS SRPL55K1 waterdicht tot 10 bar, wat betekent dat je er gerust mee kunt zwemmen. De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is. De combinatie van het stoere design, de betrouwbare techniek en de waterdichtheid maken de SEIKO 5 SPORTS SRPL55K1 tot een absolute must-have voor iedere horlogeliefhebber.
Kortom, met de SEIKO 5 SPORTS SRPL55K1 haal je een prachtig horloge in huis dat niet alleen mooi is om naar te kijken, maar ook nog eens uitstekend presteert. Wacht niet langer en bestel dit geweldige horloge vandaag nog!
Het uurwerk van de SEIKO 5 SPORTS SRPL55K1 is een automaat van het type 4r36 met een gangreserve van maar liefst 41 uur. Met 24 jewels en een tikgetal van 21.6000 ben je verzekerd van een nauwkeurige en betrouwbare tijdweergave. De diameter van de kast is 38 mm en de hoogte is 13 mm, waardoor dit horloge zowel stoer als elegant oogt.
Dankzij het gebruik van hardlex glas is de wijzerplaat goed beschermd tegen krassen en stoten. Daarnaast is de SEIKO 5 SPORTS SRPL55K1 waterdicht tot 10 bar, wat betekent dat je er gerust mee kunt zwemmen. De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is. De combinatie van het stoere design, de betrouwbare techniek en de waterdichtheid maken de SEIKO 5 SPORTS SRPL55K1 tot een absolute must-have voor iedere horlogeliefhebber.
Kortom, met de SEIKO 5 SPORTS SRPL55K1 haal je een prachtig horloge in huis dat niet alleen mooi is om naar te kijken, maar ook nog eens uitstekend presteert. Wacht niet langer en bestel dit geweldige horloge vandaag nog!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Automaat |
| Uurwerk Caliber | 4r36 |
| Gangreserve (MAX uur) | 41 |
| Tikgetal per uur | 21.6000 |
| Aantal Jewels | 24 |
| Diameter Kast | 38 mm |
| Dikte Kast | 13 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal Glas | Hardlex |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 3 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review