Main image
Click to view image in fullscreen
Seiko Presage Cocktail Time SRPL61J1 34mm
590,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor morgen 16 uur, morgen GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat zowel elegant als functioneel is? Dan is de SEIKO PRESAGE COCKTAIL TIME SRPL61J1 34MM het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een automatisch 4r35 uurwerk met een gangreserve van maximaal 41 uur. Met 23 jewels en een tikgetal van 21.600, ben je verzekerd van een nauwkeurige en betrouwbare tijdsweergave.
De behuizing van de SEIKO PRESAGE COCKTAIL TIME SRPL61J1 34MM is rond van vorm en zilverkleurig van kleur, gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal. De blauwe wijzerplaat en het hardlex glas geven het horloge een luxe uitstraling. De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit met een vlinder- of vouwsluiting, waardoor het horloge comfortabel om de pols zit.
Met een diameter van 34 mm en een hoogte van 11 mm is dit horloge perfect voor zowel mannen als vrouwen. De SEIKO PRESAGE COCKTAIL TIME SRPL61J1 34MM heeft ook een handige datumweergave en is waterdicht tot 5 bar, waardoor je er zonder zorgen mee kunt douchen.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is en jarenlang meegaat. Of je nu op zoek bent naar een horloge voor dagelijks gebruik of voor speciale gelegenheden, de SEIKO PRESAGE COCKTAIL TIME SRPL61J1 34MM is een tijdloos accessoire dat elke outfit compleet maakt.
Koop vandaag nog de SEIKO PRESAGE COCKTAIL TIME SRPL61J1 34MM en ervaar zelf het vakmanschap en de elegantie van Seiko horloges. Met dit horloge om je pols ben je altijd stijlvol en bij de tijd!
De behuizing van de SEIKO PRESAGE COCKTAIL TIME SRPL61J1 34MM is rond van vorm en zilverkleurig van kleur, gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal. De blauwe wijzerplaat en het hardlex glas geven het horloge een luxe uitstraling. De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit met een vlinder- of vouwsluiting, waardoor het horloge comfortabel om de pols zit.
Met een diameter van 34 mm en een hoogte van 11 mm is dit horloge perfect voor zowel mannen als vrouwen. De SEIKO PRESAGE COCKTAIL TIME SRPL61J1 34MM heeft ook een handige datumweergave en is waterdicht tot 5 bar, waardoor je er zonder zorgen mee kunt douchen.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is en jarenlang meegaat. Of je nu op zoek bent naar een horloge voor dagelijks gebruik of voor speciale gelegenheden, de SEIKO PRESAGE COCKTAIL TIME SRPL61J1 34MM is een tijdloos accessoire dat elke outfit compleet maakt.
Koop vandaag nog de SEIKO PRESAGE COCKTAIL TIME SRPL61J1 34MM en ervaar zelf het vakmanschap en de elegantie van Seiko horloges. Met dit horloge om je pols ben je altijd stijlvol en bij de tijd!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4954628255662 |
| Geslacht | Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Automaat |
| Uurwerk Caliber | 4r35 |
| Gangreserve (MAX uur) | 41 |
| Tikgetal per uur | 21.600 |
| Aantal Jewels | 23 |
| Diameter Kast | 34 mm |
| Dikte Kast | 11 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal Glas | Hardlex |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 3 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review