Main image
Click to view image in fullscreen
Seiko SSB479P1
480,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor morgen 16 uur, morgen GRATIS verzonden!
Omschrijving
De SEIKO SSB479P1 is een stijlvol horloge met een klassiek design en moderne functionaliteiten. Het horloge heeft een analoge tijdaanduiding en wordt aangedreven door een betrouwbaar quartz uurwerk. Met een diameter van 39 mm en een hoogte van 12 mm heeft dit horloge een perfecte maat voor zowel mannen als vrouwen.
De behuizing van de SEIKO SSB479P1 is rond van vorm en heeft een elegante zilverkleurige afwerking. Het materiaal van de behuizing is roestvrij staal, waardoor het horloge duurzaam en stevig is. De zwarte wijzerplaat is goed afleesbaar en wordt beschermd door hardlex glas, dat krasbestendig is.
De zilverkleurige band van de SEIKO SSB479P1 is gemaakt van roestvrij staal en sluit met een handige vlinder- of vouwsluiting. Hierdoor blijft het horloge goed op zijn plek zitten en is het eenvoudig aan en uit te doen. Daarnaast beschikt dit horloge over een handige datumweergave, zodat je altijd de juiste datum bij de hand hebt.
Met een waterdichtheid van 5 bar is de SEIKO SSB479P1 geschikt om mee te douchen, maar niet om mee te zwemmen of te duiken. Dit horloge is dan ook perfect voor dagelijks gebruik en zal je outfit compleet maken met zijn tijdloze uitstraling.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij garanderen dat de SEIKO SSB479P1 van hoge kwaliteit is en lang meegaat. Dit horloge is een perfecte keuze voor wie op zoek is naar een betrouwbaar en stijlvol accessoire dat zowel functioneel als trendy is. Met de SEIKO SSB479P1 ben je altijd bij de tijd!
De behuizing van de SEIKO SSB479P1 is rond van vorm en heeft een elegante zilverkleurige afwerking. Het materiaal van de behuizing is roestvrij staal, waardoor het horloge duurzaam en stevig is. De zwarte wijzerplaat is goed afleesbaar en wordt beschermd door hardlex glas, dat krasbestendig is.
De zilverkleurige band van de SEIKO SSB479P1 is gemaakt van roestvrij staal en sluit met een handige vlinder- of vouwsluiting. Hierdoor blijft het horloge goed op zijn plek zitten en is het eenvoudig aan en uit te doen. Daarnaast beschikt dit horloge over een handige datumweergave, zodat je altijd de juiste datum bij de hand hebt.
Met een waterdichtheid van 5 bar is de SEIKO SSB479P1 geschikt om mee te douchen, maar niet om mee te zwemmen of te duiken. Dit horloge is dan ook perfect voor dagelijks gebruik en zal je outfit compleet maken met zijn tijdloze uitstraling.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij garanderen dat de SEIKO SSB479P1 van hoge kwaliteit is en lang meegaat. Dit horloge is een perfecte keuze voor wie op zoek is naar een betrouwbaar en stijlvol accessoire dat zowel functioneel als trendy is. Met de SEIKO SSB479P1 ben je altijd bij de tijd!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4954628256102 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 39 mm |
| Dikte Kast | 12 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal Glas | Hardlex |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 3 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review