Main image
Click to view image in fullscreen
Tissot Chrono L 42mm T1164171609200
395,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Levertijd: verzonden binnen 4-8 werkdagen
- Kopen in onze winkel? Vetkamp 2c Nijkerk
- Bel onze winkel 033 258 61 06
- Klik hier voor de openingstijden
- Winkelvoorraad: Niet aanwezig
Omschrijving
Op zoek naar een stoer en stijlvol horloge voor mannen? Dan is de TISSOT CHRONO L 42MM T1164171609200 de perfecte keuze voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een quartz uurwerk, wat zorgt voor een nauwkeurige en betrouwbare tijdmeting.
Met een diameter van 42 mm en een hoogte van 11 mm heeft dit horloge een robuuste uitstraling die perfect past bij elke man. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en kwaliteit.
De groene wijzerplaat geeft het horloge een unieke uitstraling, terwijl het saffierglas zorgt voor een krasbestendige en heldere display. De bruine lederen band zorgt voor een comfortabele pasvorm en maakt dit horloge perfect voor dagelijks gebruik.
Dankzij de datumweergave ben je altijd op de hoogte van de juiste datum en met een waterdichtheid van 10 bar kun je zelfs zwemmen met dit horloge om. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge veilig om je pols blijft zitten.
Als officieel Tissot verkooppunt garanderen wij de authenticiteit en kwaliteit van dit horloge. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de TISSOT CHRONO L 42MM T1164171609200 en voeg een stijlvolle touch toe aan je outfit!
Met een diameter van 42 mm en een hoogte van 11 mm heeft dit horloge een robuuste uitstraling die perfect past bij elke man. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, wat zorgt voor duurzaamheid en kwaliteit.
De groene wijzerplaat geeft het horloge een unieke uitstraling, terwijl het saffierglas zorgt voor een krasbestendige en heldere display. De bruine lederen band zorgt voor een comfortabele pasvorm en maakt dit horloge perfect voor dagelijks gebruik.
Dankzij de datumweergave ben je altijd op de hoogte van de juiste datum en met een waterdichtheid van 10 bar kun je zelfs zwemmen met dit horloge om. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge veilig om je pols blijft zitten.
Als officieel Tissot verkooppunt garanderen wij de authenticiteit en kwaliteit van dit horloge. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de TISSOT CHRONO L 42MM T1164171609200 en voeg een stijlvolle touch toe aan je outfit!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7611608330241 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 42 mm |
| Dikte Kast | 11 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Groen |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Bruin |
| Materiaal Band | Leder |
| Type horlogesluiting | Gesp |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review