Main image
Click to view image in fullscreen
TISSOT Classic Dream Powermatic 80 40mm T158.407.22.031.01
515,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat zowel klassiek als modern is? Dan is de TISSOT CLASSIC DREAM POWERMATIC 80 40MM T158.407.22.031.01 het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een elegante zilverkleurige wijzerplaat en een behuizing van hoogwaardig roestvrij staal, wat zorgt voor een tijdloze uitstraling.
Het uurwerk van de TISSOT CLASSIC DREAM POWERMATIC 80 is een automatisch uurwerk met een gangreserve van maar liefst 80 uur, waardoor je niet constant hoeft na te denken over het opwinden van je horloge. Met een diameter van 40 mm en een hoogte van 10 mm is dit horloge perfect voor zowel mannen als vrouwen.
Het horloge is voorzien van saffierglas, wat zorgt voor een krasbestendige en heldere wijzerplaat. De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit met een vlinder- of vouwsluiting, waardoor het horloge comfortabel om de pols zit. Daarnaast is de TISSOT CLASSIC DREAM POWERMATIC 80 waterdicht tot 5 bar, wat betekent dat je er gerust mee kunt douchen.
Als officieel Tissot verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwalitatief hoogwaardig horloge in handen krijgt. Met de datumweergave op de wijzerplaat ben je altijd op de hoogte van de juiste datum. Of je nu naar een zakelijke meeting gaat of een avondje uit, met de TISSOT CLASSIC DREAM POWERMATIC 80 maak je altijd een goede indruk.
Kortom, de TISSOT CLASSIC DREAM POWERMATIC 80 40MM T158.407.22.031.01 is een prachtig horloge met een perfecte mix van klassiek en modern design. Bestel hem vandaag nog en laat jezelf stralen met dit tijdloze accessoire!
Het uurwerk van de TISSOT CLASSIC DREAM POWERMATIC 80 is een automatisch uurwerk met een gangreserve van maar liefst 80 uur, waardoor je niet constant hoeft na te denken over het opwinden van je horloge. Met een diameter van 40 mm en een hoogte van 10 mm is dit horloge perfect voor zowel mannen als vrouwen.
Het horloge is voorzien van saffierglas, wat zorgt voor een krasbestendige en heldere wijzerplaat. De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit met een vlinder- of vouwsluiting, waardoor het horloge comfortabel om de pols zit. Daarnaast is de TISSOT CLASSIC DREAM POWERMATIC 80 waterdicht tot 5 bar, wat betekent dat je er gerust mee kunt douchen.
Als officieel Tissot verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwalitatief hoogwaardig horloge in handen krijgt. Met de datumweergave op de wijzerplaat ben je altijd op de hoogte van de juiste datum. Of je nu naar een zakelijke meeting gaat of een avondje uit, met de TISSOT CLASSIC DREAM POWERMATIC 80 maak je altijd een goede indruk.
Kortom, de TISSOT CLASSIC DREAM POWERMATIC 80 40MM T158.407.22.031.01 is een prachtig horloge met een perfecte mix van klassiek en modern design. Bestel hem vandaag nog en laat jezelf stralen met dit tijdloze accessoire!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7611608328330 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Automaat |
| Gangreserve (MAX uur) | 80 |
| Diameter Kast | 40 mm |
| Dikte Kast | 10 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Zilverkleurig |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review