Main image
Click to view image in fullscreen
TISSOT PR 100 34mm T150.210.33.111.00
445,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat zowel elegant als functioneel is? Dan is de TISSOT PR 100 34MM T150.210.33.111.00 het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een klassiek ontwerp met een moderne twist, waardoor het geschikt is voor elke gelegenheid.
Met een analoge tijdaanduiding en een quartz uurwerk ben je altijd verzekerd van een nauwkeurige en betrouwbare tijdweergave. De diameter van 34 mm en de hoogte van 8 mm zorgen ervoor dat dit horloge comfortabel om de pols zit. De ronde behuizing in een mooie roségouden kleur is gemaakt van roestvrij staal, waardoor het horloge duurzaam en krasbestendig is.
De parelmoeren wijzerplaat geeft het horloge een luxe uitstraling, terwijl het saffierglas ervoor zorgt dat het horloge goed beschermd is tegen krassen en beschadigingen. De roségouden roestvrij stalen band sluit met een vlinder- of vouwsluiting, waardoor het horloge veilig om de pols blijft zitten.
Dankzij de datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is, terwijl het horloge waterdicht is tot 10 bar, wat betekent dat je er zelfs mee kunt zwemmen. Of je nu naar een chique diner gaat of een dagje aan het strand doorbrengt, dit horloge past bij elke gelegenheid.
Als officieel Tissot verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van hoogwaardige kwaliteit is en jarenlang meegaat. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de TISSOT PR 100 34MM T150.210.33.111.00 en voeg een vleugje luxe toe aan je outfit!
Met een analoge tijdaanduiding en een quartz uurwerk ben je altijd verzekerd van een nauwkeurige en betrouwbare tijdweergave. De diameter van 34 mm en de hoogte van 8 mm zorgen ervoor dat dit horloge comfortabel om de pols zit. De ronde behuizing in een mooie roségouden kleur is gemaakt van roestvrij staal, waardoor het horloge duurzaam en krasbestendig is.
De parelmoeren wijzerplaat geeft het horloge een luxe uitstraling, terwijl het saffierglas ervoor zorgt dat het horloge goed beschermd is tegen krassen en beschadigingen. De roségouden roestvrij stalen band sluit met een vlinder- of vouwsluiting, waardoor het horloge veilig om de pols blijft zitten.
Dankzij de datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is, terwijl het horloge waterdicht is tot 10 bar, wat betekent dat je er zelfs mee kunt zwemmen. Of je nu naar een chique diner gaat of een dagje aan het strand doorbrengt, dit horloge past bij elke gelegenheid.
Als officieel Tissot verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van hoogwaardige kwaliteit is en jarenlang meegaat. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de TISSOT PR 100 34MM T150.210.33.111.00 en voeg een vleugje luxe toe aan je outfit!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7611608327876 |
| Geslacht | Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 34 mm |
| Dikte Kast | 8 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Rose goud Kleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Parelmoer |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Rose goud Kleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review