Main image
Click to view image in fullscreen
Tissot SRV T160.110.16.423.00
375,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvolle en betrouwbare horloge? Dan is de TISSOT SRV T160.110.16.423.00 de perfecte keuze voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een quartz uurwerk, waardoor je altijd de juiste tijd bij de hand hebt. Met een diameter van 22 mm en een hoogte van 7 mm heeft dit horloge een elegant en subtiel design dat perfect past bij elke outfit.
De rechthoekige zilverkleurige behuizing van roestvrij staal geeft dit horloge een moderne uitstraling, terwijl de rode wijzerplaat en band zorgen voor een speels en opvallend accent. Het saffierglas zorgt ervoor dat je horloge goed beschermd is tegen krassen en beschadigingen, zodat je er nog jarenlang van kunt genieten.
Dit horloge is waterdicht tot 5 bar, wat betekent dat je er zelfs mee kunt douchen zonder je zorgen te maken over waterschade. De gespsluiting zorgt ervoor dat je horloge veilig om je pols blijft zitten, zodat je hem niet zomaar kwijtraakt.
Als officieel Tissot verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is en met zorg is vervaardigd. Met de TISSOT SRV T160.110.16.423.00 om je pols ben je altijd bij de tijd en zie je er ook nog eens geweldig uit!
Kies voor kwaliteit, stijl en betrouwbaarheid met de TISSOT SRV T160.110.16.423.00. Bestel hem vandaag nog en ervaar zelf het vakmanschap en de elegantie van Tissot horloges. Maak een statement met dit prachtige horloge en laat zien dat je oog hebt voor detail en kwaliteit. Met de TISSOT SRV T160.110.16.423.00 ben jij klaar voor elke gelegenheid!
De rechthoekige zilverkleurige behuizing van roestvrij staal geeft dit horloge een moderne uitstraling, terwijl de rode wijzerplaat en band zorgen voor een speels en opvallend accent. Het saffierglas zorgt ervoor dat je horloge goed beschermd is tegen krassen en beschadigingen, zodat je er nog jarenlang van kunt genieten.
Dit horloge is waterdicht tot 5 bar, wat betekent dat je er zelfs mee kunt douchen zonder je zorgen te maken over waterschade. De gespsluiting zorgt ervoor dat je horloge veilig om je pols blijft zitten, zodat je hem niet zomaar kwijtraakt.
Als officieel Tissot verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is en met zorg is vervaardigd. Met de TISSOT SRV T160.110.16.423.00 om je pols ben je altijd bij de tijd en zie je er ook nog eens geweldig uit!
Kies voor kwaliteit, stijl en betrouwbaarheid met de TISSOT SRV T160.110.16.423.00. Bestel hem vandaag nog en ervaar zelf het vakmanschap en de elegantie van Tissot horloges. Maak een statement met dit prachtige horloge en laat zien dat je oog hebt voor detail en kwaliteit. Met de TISSOT SRV T160.110.16.423.00 ben jij klaar voor elke gelegenheid!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7611608326213 |
| Geslacht | Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 22 mm |
| Dikte Kast | 7 mm |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Rood |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Rood |
| Materiaal Band | Leder |
| Type horlogesluiting | Gesp |
| Datumweergave | Nee |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review