Main image
Click to view image in fullscreen
Tissot Visodate 39mm T1574071104100
875,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Levertijd: verzonden binnen 4-8 werkdagen
- Kopen in onze winkel? Vetkamp 2c Nijkerk
- Bel onze winkel 033 258 61 06
- Klik hier voor de openingstijden
- Winkelvoorraad: Niet aanwezig
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat perfect past bij elke outfit? Dan is de TISSOT VISODATE 39MM T1574071104100 het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge is speciaal ontworpen voor de moderne man die houdt van kwaliteit en elegantie.
Met een diameter van 39 mm en een hoogte van 10 mm heeft dit horloge een perfecte maat voor elke pols. De zilverkleurige roestvrij stalen behuizing geeft het horloge een tijdloze uitstraling, terwijl de blauwe wijzerplaat zorgt voor een stijlvolle touch. Het saffierglas zorgt ervoor dat het horloge goed beschermd is tegen krassen en beschadigingen.
Het uurwerk van de TISSOT VISODATE 39MM T1574071104100 is een automatisch POWERMATIC 80.111 uurwerk met een gangreserve van maar liefst 80 uur. Dit betekent dat je het horloge niet elke dag hoeft op te winden, wat zorgt voor extra gemak en comfort.
Dankzij de vlinder- of vouwsluiting kun je het horloge gemakkelijk om en af doen, terwijl de waterdichtheid van 5 bar ervoor zorgt dat je het horloge kunt dragen tijdens het douchen. De datumweergave maakt het horloge niet alleen stijlvol, maar ook functioneel.
Als officieel Tissot verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwalitatief hoogwaardig horloge in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Voeg de TISSOT VISODATE 39MM T1574071104100 toe aan je collectie en maak een statement met dit prachtige horloge!
Met een diameter van 39 mm en een hoogte van 10 mm heeft dit horloge een perfecte maat voor elke pols. De zilverkleurige roestvrij stalen behuizing geeft het horloge een tijdloze uitstraling, terwijl de blauwe wijzerplaat zorgt voor een stijlvolle touch. Het saffierglas zorgt ervoor dat het horloge goed beschermd is tegen krassen en beschadigingen.
Het uurwerk van de TISSOT VISODATE 39MM T1574071104100 is een automatisch POWERMATIC 80.111 uurwerk met een gangreserve van maar liefst 80 uur. Dit betekent dat je het horloge niet elke dag hoeft op te winden, wat zorgt voor extra gemak en comfort.
Dankzij de vlinder- of vouwsluiting kun je het horloge gemakkelijk om en af doen, terwijl de waterdichtheid van 5 bar ervoor zorgt dat je het horloge kunt dragen tijdens het douchen. De datumweergave maakt het horloge niet alleen stijlvol, maar ook functioneel.
Als officieel Tissot verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwalitatief hoogwaardig horloge in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Voeg de TISSOT VISODATE 39MM T1574071104100 toe aan je collectie en maak een statement met dit prachtige horloge!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7611608329481 |
| Geslacht | Man, Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Automaat |
| Uurwerk Caliber | POWERMATIC 80.111 |
| Gangreserve (MAX uur) | 80 |
| Diameter Kast | 39 mm |
| Dikte Kast | 10 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review