Main image
Click to view image in fullscreen
Casio G-Shock GA-2300-1AER
119,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stoer en robuust horloge dat perfect is voor avontuurlijke activiteiten? Dan is de CASIO G-SHOCK GA-2300-1AER het horloge voor jou! Dit horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een quartz uurwerk, wat zorgt voor een nauwkeurige en betrouwbare tijdmeting.
Met een diameter van 42 mm en een hoogte van 12 mm heeft dit horloge een sportieve uitstraling die perfect past bij een actieve levensstijl. De ronde zwarte kunststof behuizing zorgt voor een stoere look, terwijl de zwarte wijzerplaat en het mineraalglas zorgen voor een strak en modern design.
De zwarte kunststof band is comfortabel om te dragen en kan tegen een stootje, ideaal voor dagelijks gebruik of tijdens het duiken dankzij de waterdichtheid van 20 bar. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten, zelfs tijdens de meest intense activiteiten.
Naast de tijdweergave beschikt de CASIO G-SHOCK GA-2300-1AER ook over een handige datumweergave, zodat je altijd op de hoogte bent van de juiste datum. Of je nu gaat duiken, wandelen, sporten of gewoon op zoek bent naar een betrouwbaar horloge voor dagelijks gebruik, dit horloge is geschikt voor elke gelegenheid.
Als officieel Casio verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwaliteitsproduct in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Ga voor de CASIO G-SHOCK GA-2300-1AER en voeg een stoer en betrouwbaar horloge toe aan je collectie!
Met een diameter van 42 mm en een hoogte van 12 mm heeft dit horloge een sportieve uitstraling die perfect past bij een actieve levensstijl. De ronde zwarte kunststof behuizing zorgt voor een stoere look, terwijl de zwarte wijzerplaat en het mineraalglas zorgen voor een strak en modern design.
De zwarte kunststof band is comfortabel om te dragen en kan tegen een stootje, ideaal voor dagelijks gebruik of tijdens het duiken dankzij de waterdichtheid van 20 bar. De gespsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten, zelfs tijdens de meest intense activiteiten.
Naast de tijdweergave beschikt de CASIO G-SHOCK GA-2300-1AER ook over een handige datumweergave, zodat je altijd op de hoogte bent van de juiste datum. Of je nu gaat duiken, wandelen, sporten of gewoon op zoek bent naar een betrouwbaar horloge voor dagelijks gebruik, dit horloge is geschikt voor elke gelegenheid.
Als officieel Casio verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwaliteitsproduct in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Ga voor de CASIO G-SHOCK GA-2300-1AER en voeg een stoer en betrouwbaar horloge toe aan je collectie!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4549526372629 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 42 mm |
| Dikte Kast | 12 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zwart |
| Materiaal Kast | Kunststof |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Zwart |
| Materiaal Band | Kunststof |
| Type horlogesluiting | Gesp |
| Datumweergave | Ja |
| Functies | 12/24-uurs tijdweergave, 5 multi-alarmen, Alarm, Automatische kalender, Countdowntimer, Knopgeluiden aan/uit, Schokbestendig , Stopfunctie, Timer, Wereldklok |
| Waterdichtheid | 20 bar (duiken) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review