Main image
Click to view image in fullscreen
Casio G-Shock GR-B300-1A4ER Gravitymaster
299,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stoer en robuust horloge dat tegen een stootje kan? Dan is de CASIO G-SHOCK GR-B300-1A4ER GRAVITYMASTER het perfecte horloge voor jou! Dit horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een quartz uurwerk, waardoor je altijd precies de tijd bij de hand hebt.
Met een diameter van 55 mm en een hoogte van 16 mm is dit horloge lekker groot en opvallend. De ronde behuizing is gemaakt van stevig kunststof en heeft een stoere zwarte kleur. De zwarte wijzerplaat en het mineraalglas maken het geheel helemaal af.
De zwarte kunststof band zorgt ervoor dat dit horloge comfortabel om je pols zit. De CASIO G-SHOCK GR-B300-1A4ER GRAVITYMASTER is voorzien van een handige datumweergave en is waterdicht tot maar liefst 20 bar, waardoor je er zonder zorgen mee kunt duiken.
De gespsluiting zorgt ervoor dat dit horloge altijd stevig om je pols blijft zitten. Of je nu gaat sporten, werken of gewoon een avondje uit bent, met dit horloge ben je altijd stijlvol én punctueel.
Wij zijn een officieel Casio verkooppunt en garanderen de kwaliteit en authenticiteit van dit horloge. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de CASIO G-SHOCK GR-B300-1A4ER GRAVITYMASTER en maak een statement met jouw stoere en sportieve look!
Met een diameter van 55 mm en een hoogte van 16 mm is dit horloge lekker groot en opvallend. De ronde behuizing is gemaakt van stevig kunststof en heeft een stoere zwarte kleur. De zwarte wijzerplaat en het mineraalglas maken het geheel helemaal af.
De zwarte kunststof band zorgt ervoor dat dit horloge comfortabel om je pols zit. De CASIO G-SHOCK GR-B300-1A4ER GRAVITYMASTER is voorzien van een handige datumweergave en is waterdicht tot maar liefst 20 bar, waardoor je er zonder zorgen mee kunt duiken.
De gespsluiting zorgt ervoor dat dit horloge altijd stevig om je pols blijft zitten. Of je nu gaat sporten, werken of gewoon een avondje uit bent, met dit horloge ben je altijd stijlvol én punctueel.
Wij zijn een officieel Casio verkooppunt en garanderen de kwaliteit en authenticiteit van dit horloge. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog de CASIO G-SHOCK GR-B300-1A4ER GRAVITYMASTER en maak een statement met jouw stoere en sportieve look!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4549526373121 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 55 mm |
| Dikte Kast | 16 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zwart |
| Materiaal Kast | Kunststof |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Zwart |
| Materiaal Band | Kunststof |
| Type horlogesluiting | Gesp |
| Datumweergave | Ja |
| Functies | 12/24-uurs tijdweergave, 5 multi-alarmen, Alarm, Automatische kalender, Bluetooth, Countdowntimer, Schokbestendig , Stopfunctie, Timer, Zonne-energiefunctie |
| Waterdichtheid | 20 bar (duiken) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review