Main image
Click to view image in fullscreen
Casio MTP-B145D-2A2VEF
79,90
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
-
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4549526360800 |
| Geslacht | Man, Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 35 mm |
| Dikte Kast | 7 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review