Main image
Click to view image in fullscreen
FESTINA F20552/3
89,00
80,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
In voorraad
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
- Kopen in onze winkel? Vetkamp 2c Nijkerk
- Bel onze winkel 033 258 61 06
- Klik hier voor de openingstijden
- Winkelvoorraad: Aanwezig
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat zowel elegantie als functionaliteit uitstraalt? Dan is de Festina F20552/3 het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een quartz uurwerk, waardoor je altijd nauwkeurig de tijd bij de hand hebt. Met een diameter van 40 mm en een hoogte van 8 mm heeft dit horloge een perfecte pasvorm voor elke pols.
De ronde zilverkleurige behuizing van roestvrij staal geeft dit horloge een luxe uitstraling, terwijl de blauwe wijzerplaat zorgt voor een speels en modern tintje. Het mineraalglas zorgt ervoor dat je horloge goed beschermd is tegen krassen en beschadigingen, zodat je er lang van kunt genieten.
De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit perfect aan bij de behuizing en zorgt voor een comfortabele pasvorm. Met de handige vlinder- of vouwsluiting kun je het horloge eenvoudig om en af doen. Daarnaast is dit horloge voorzien van een handige datumweergave, zodat je altijd op de hoogte bent van de juiste datum.
Dankzij de waterdichtheid van 5 bar kun je met dit horloge zelfs douchen zonder je zorgen te maken over waterschade. Of je nu naar je werk gaat, een avondje uit hebt gepland of gewoon op zoek bent naar een betrouwbaar horloge voor dagelijks gebruik, de Festina F20552/3 is de perfecte keuze.
Als officieel Festina verkooppunt garanderen wij de kwaliteit en betrouwbaarheid van dit horloge. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog jouw Festina F20552/3 en geniet van een tijdloos en trendy accessoire dat je outfit compleet maakt!
De ronde zilverkleurige behuizing van roestvrij staal geeft dit horloge een luxe uitstraling, terwijl de blauwe wijzerplaat zorgt voor een speels en modern tintje. Het mineraalglas zorgt ervoor dat je horloge goed beschermd is tegen krassen en beschadigingen, zodat je er lang van kunt genieten.
De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit perfect aan bij de behuizing en zorgt voor een comfortabele pasvorm. Met de handige vlinder- of vouwsluiting kun je het horloge eenvoudig om en af doen. Daarnaast is dit horloge voorzien van een handige datumweergave, zodat je altijd op de hoogte bent van de juiste datum.
Dankzij de waterdichtheid van 5 bar kun je met dit horloge zelfs douchen zonder je zorgen te maken over waterschade. Of je nu naar je werk gaat, een avondje uit hebt gepland of gewoon op zoek bent naar een betrouwbaar horloge voor dagelijks gebruik, de Festina F20552/3 is de perfecte keuze.
Als officieel Festina verkooppunt garanderen wij de kwaliteit en betrouwbaarheid van dit horloge. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog jouw Festina F20552/3 en geniet van een tijdloos en trendy accessoire dat je outfit compleet maakt!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 8430622778971 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 40 mm |
| Dikte Kast | 8 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review