Main image
Click to view image in fullscreen
Festina Swiss Made F20068/3
179,00
174,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor morgen 16 uur, morgen GRATIS verzonden!
- Kopen in onze winkel? Vetkamp 2c Nijkerk
- Bel onze winkel 033 258 61 06
- Klik hier voor de openingstijden
- Winkelvoorraad: Aanwezig
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat zowel elegantie als functionaliteit combineert? Dan is de FESTINA SWISS MADE F20068/3 het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een quartz uurwerk, waardoor je altijd nauwkeurig de tijd bij de hand hebt.
Met een diameter van 29 mm en een hoogte van 9 mm heeft de FESTINA SWISS MADE F20068/3 een klassieke ronde vorm die perfect om je pols past. De zilverkleurige roestvrij stalen behuizing geeft het horloge een tijdloze uitstraling, terwijl de roze wijzerplaat zorgt voor een speels en vrouwelijk accent.
Het horloge is voorzien van saffierglas, wat zorgt voor een krasbestendige en duurzame bescherming van de wijzerplaat. De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit naadloos aan op de behuizing en zorgt voor een comfortabele pasvorm om je pols.
Naast de tijdweergave beschikt de FESTINA SWISS MADE F20068/3 ook over een handige datumweergave, zodat je altijd op de hoogte bent van de juiste datum. Met een waterdichtheid van 10 bar is dit horloge ook geschikt om mee te zwemmen, waardoor je het zowel op het droge als in het water kunt dragen.
De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge veilig om je pols blijft zitten en gemakkelijk te openen en sluiten is. Als officieel Festina verkooppunt garanderen wij de authenticiteit en kwaliteit van dit prachtige horloge.
Kies voor de FESTINA SWISS MADE F20068/3 en voeg een vleugje luxe en stijl toe aan je outfit!
Met een diameter van 29 mm en een hoogte van 9 mm heeft de FESTINA SWISS MADE F20068/3 een klassieke ronde vorm die perfect om je pols past. De zilverkleurige roestvrij stalen behuizing geeft het horloge een tijdloze uitstraling, terwijl de roze wijzerplaat zorgt voor een speels en vrouwelijk accent.
Het horloge is voorzien van saffierglas, wat zorgt voor een krasbestendige en duurzame bescherming van de wijzerplaat. De zilverkleurige roestvrij stalen band sluit naadloos aan op de behuizing en zorgt voor een comfortabele pasvorm om je pols.
Naast de tijdweergave beschikt de FESTINA SWISS MADE F20068/3 ook over een handige datumweergave, zodat je altijd op de hoogte bent van de juiste datum. Met een waterdichtheid van 10 bar is dit horloge ook geschikt om mee te zwemmen, waardoor je het zowel op het droge als in het water kunt dragen.
De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge veilig om je pols blijft zitten en gemakkelijk te openen en sluiten is. Als officieel Festina verkooppunt garanderen wij de authenticiteit en kwaliteit van dit prachtige horloge.
Kies voor de FESTINA SWISS MADE F20068/3 en voeg een vleugje luxe en stijl toe aan je outfit!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 8430622837753 |
| Geslacht | Vrouw |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 29 mm |
| Dikte Kast | 9 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Roze |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review