Main image
Click to view image in fullscreen
HUGO BOSS HB1514069 TROPER Herenhorloge 44mm
299,00
269,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat zowel elegant als functioneel is? Dan is de HUGO BOSS HB1514069 TROPER 44MM het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdsaanduiding en een quartz uurwerk, waardoor het nauwkeurig en betrouwbaar is.
Met een diameter van 44 mm en een hoogte van 11 mm heeft dit horloge een stoere uitstraling die perfect past bij elke outfit. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, waardoor het horloge duurzaam en robuust is.
De blauwe wijzerplaat en het mineraalglas geven dit horloge een luxe uitstraling. De zilverkleurige roestvrij stalen band zorgt voor een comfortabele pasvorm en maakt het horloge helemaal af. Met de handige datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is.
Dit horloge is ook nog eens waterdicht tot 5 bar, wat betekent dat je er zelfs mee kunt douchen. De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge veilig om je pols blijft zitten.
Als officieel verkooppunt van Hugo Boss kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is. Met de HUGO BOSS HB1514069 TROPER 44MM om je pols ben je verzekerd van een stijlvolle look die indruk zal maken.
Wacht niet langer en bestel dit prachtige horloge vandaag nog! Met zijn tijdloze design en hoogwaardige materialen is de HUGO BOSS HB1514069 TROPER 44MM een must-have voor elke horlogeliefhebber.
Met een diameter van 44 mm en een hoogte van 11 mm heeft dit horloge een stoere uitstraling die perfect past bij elke outfit. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, waardoor het horloge duurzaam en robuust is.
De blauwe wijzerplaat en het mineraalglas geven dit horloge een luxe uitstraling. De zilverkleurige roestvrij stalen band zorgt voor een comfortabele pasvorm en maakt het horloge helemaal af. Met de handige datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is.
Dit horloge is ook nog eens waterdicht tot 5 bar, wat betekent dat je er zelfs mee kunt douchen. De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge veilig om je pols blijft zitten.
Als officieel verkooppunt van Hugo Boss kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is. Met de HUGO BOSS HB1514069 TROPER 44MM om je pols ben je verzekerd van een stijlvolle look die indruk zal maken.
Wacht niet langer en bestel dit prachtige horloge vandaag nog! Met zijn tijdloze design en hoogwaardige materialen is de HUGO BOSS HB1514069 TROPER 44MM een must-have voor elke horlogeliefhebber.
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7613272532570 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 44 mm |
| Dikte Kast | 11 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 5 bar (douchen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review