Main image
Click to view image in fullscreen
Orient Bambino RA-AK0807R30B Sun & Moon
429,00
386,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor morgen 16 uur, morgen GRATIS verzonden!
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge met een unieke touch? Dan is de ORIENT BAMBINO RA-AK0807R30B SUN & MOON echt iets voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdaanduiding en een automatisch uurwerk van het type F6B24. Met een maximale gangreserve van 40 uur en 22 jewels ben je verzekerd van een betrouwbare en nauwkeurige tijdsweergave.
De diameter van de behuizing is 41 mm en de hoogte is 14 mm, waardoor dit horloge een echte eyecatcher is om je pols. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van roestvrij staal en de rode wijzerplaat geeft het horloge een speelse uitstraling. Het mineraalglas zorgt ervoor dat je horloge goed beschermd is tegen krassen en stoten.
De bruine leren band zorgt voor een comfortabele pasvorm en maakt dit horloge perfect voor zowel formele als informele gelegenheden. Met de handige datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is. En dankzij de waterdichtheid van 3 bar is dit horloge ook nog eens spatwaterdicht.
De ORIENT BAMBINO RA-AK0807R30B SUN & MOON heeft een handige gespsluiting, waardoor je het horloge gemakkelijk om en af kunt doen. Als officieel ORIENT verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwaliteitsproduct in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Voeg dit prachtige horloge toe aan je collectie en laat je stijlvolle kant zien!
De diameter van de behuizing is 41 mm en de hoogte is 14 mm, waardoor dit horloge een echte eyecatcher is om je pols. De ronde zilverkleurige behuizing is gemaakt van roestvrij staal en de rode wijzerplaat geeft het horloge een speelse uitstraling. Het mineraalglas zorgt ervoor dat je horloge goed beschermd is tegen krassen en stoten.
De bruine leren band zorgt voor een comfortabele pasvorm en maakt dit horloge perfect voor zowel formele als informele gelegenheden. Met de handige datumweergave vergeet je nooit meer welke dag het is. En dankzij de waterdichtheid van 3 bar is dit horloge ook nog eens spatwaterdicht.
De ORIENT BAMBINO RA-AK0807R30B SUN & MOON heeft een handige gespsluiting, waardoor je het horloge gemakkelijk om en af kunt doen. Als officieel ORIENT verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een kwaliteitsproduct in handen krijgt. Dus waar wacht je nog op? Voeg dit prachtige horloge toe aan je collectie en laat je stijlvolle kant zien!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4942715032685 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Automaat |
| Uurwerk Caliber | F6B24 |
| Gangreserve (MAX uur) | 40 |
| Tikgetal per uur | 21600 |
| Aantal Jewels | 22 |
| Diameter Kast | 41 mm |
| Dikte Kast | 14 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Rood |
| Materiaal Glas | Mineraal |
| Kleur Band | Bruin |
| Materiaal Band | Leder |
| Type horlogesluiting | Gesp |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 3 bar (spatwaterdicht) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review