Main image
Click to view image in fullscreen
Seiko Prospex SRPL11K1
650,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Geen voorraad
- Kopen in onze winkel? Vetkamp 2c Nijkerk
- Bel onze winkel 033 258 61 06
- Klik hier voor de openingstijden
- Winkelvoorraad: Niet aanwezig
Omschrijving
De SEIKO PROSPEX SRPL11K1 is een stoer en stijlvol horloge dat perfect is voor avonturiers en duikliefhebbers. Met een robuuste roestvrij stalen behuizing in zilverkleur en een opvallende blauwe wijzerplaat is dit horloge een echte eyecatcher om je pols.
Dit horloge is voorzien van een betrouwbaar en nauwkeurig automatisch uurwerk type 4R35 met een gangreserve van maximaal 41 uur. Met 23 jewels en een tikgetal van 21.600 is dit horloge van topkwaliteit en zal het je niet teleurstellen.
De diameter van 42 mm en een hoogte van 12 mm zorgen ervoor dat dit horloge comfortabel om je pols zit en goed afleesbaar is. Het hardlex glas beschermt de wijzerplaat tegen krassen en stoten, zodat je horloge er altijd als nieuw uitziet.
Dankzij de waterdichtheid van 20 bar is dit horloge geschikt voor duiken en andere watersportactiviteiten. De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten, zelfs tijdens de meest avontuurlijke activiteiten.
Met de datumweergave heb je altijd de juiste datum bij de hand en hoef je nooit meer te gokken. Of je nu op het land of onder water bent, de SEIKO PROSPEX SRPL11K1 is de ideale metgezel voor elke gelegenheid.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een authentiek en kwalitatief hoogwaardig product ontvangt. Kies voor de SEIKO PROSPEX SRPL11K1 en ga voor stijl, kwaliteit en betrouwbaarheid in één horloge!
Dit horloge is voorzien van een betrouwbaar en nauwkeurig automatisch uurwerk type 4R35 met een gangreserve van maximaal 41 uur. Met 23 jewels en een tikgetal van 21.600 is dit horloge van topkwaliteit en zal het je niet teleurstellen.
De diameter van 42 mm en een hoogte van 12 mm zorgen ervoor dat dit horloge comfortabel om je pols zit en goed afleesbaar is. Het hardlex glas beschermt de wijzerplaat tegen krassen en stoten, zodat je horloge er altijd als nieuw uitziet.
Dankzij de waterdichtheid van 20 bar is dit horloge geschikt voor duiken en andere watersportactiviteiten. De vlinder- of vouwsluiting zorgt ervoor dat het horloge stevig om je pols blijft zitten, zelfs tijdens de meest avontuurlijke activiteiten.
Met de datumweergave heb je altijd de juiste datum bij de hand en hoef je nooit meer te gokken. Of je nu op het land of onder water bent, de SEIKO PROSPEX SRPL11K1 is de ideale metgezel voor elke gelegenheid.
Als officieel Seiko verkooppunt kunnen wij garanderen dat je een authentiek en kwalitatief hoogwaardig product ontvangt. Kies voor de SEIKO PROSPEX SRPL11K1 en ga voor stijl, kwaliteit en betrouwbaarheid in één horloge!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 4954628253583 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Automaat |
| Uurwerk Caliber | 4R35 |
| Gangreserve (MAX uur) | 41 |
| Tikgetal per uur | 21.600 |
| Aantal Jewels | 23 |
| Diameter Kast | 42 mm |
| Dikte Kast | 12 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal Glas | Hardlex |
| Breedte Band | 20mm |
| Maximale Lengte Band (CM) | 22.5 |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Type horlogesluiting | Vlinder- of vouwsluiting |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 20 bar (duiken) |
| Garantie | 3 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review