Main image
Click to view image in fullscreen
Tissot PRX T137.410.11.051.00
395,00
- Webshop Keurmerk
- Boven €49 Gratis Verzending NL & BE
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis Achteraf betalen met Riverty
- Onze klanten geven ons een 9.4
Nog slechts 1 op voorraad!
Besteld voor 16 uur, vandaag GRATIS verzonden!
- Kopen in onze winkel? Vetkamp 2c Nijkerk
- Bel onze winkel 033 258 61 06
- Klik hier voor de openingstijden
- Winkelvoorraad: Aanwezig
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvol horloge dat zowel elegantie als functionaliteit biedt? Dan is de TISSOT PRX T137.410.11.051.00 het perfecte horloge voor jou! Dit prachtige horloge heeft een analoge tijdaanduiding en wordt aangedreven door een betrouwbaar quartz uurwerk. Met een diameter van 40 mm en een hoogte van 10 mm heeft dit horloge een perfecte pasvorm voor elke pols.
De ronde zilverkleurige behuizing van roestvrij staal geeft dit horloge een moderne uitstraling. De zwarte wijzerplaat en het saffierglas zorgen voor een stijlvolle en luxe uitstraling. De zilverkleurige roestvrij stalen band maakt het geheel compleet en zorgt ervoor dat dit horloge perfect past bij elke outfit.
Dit horloge is niet alleen mooi om naar te kijken, maar ook zeer functioneel. Met de datumweergave ben je altijd op de hoogte van de juiste datum. Bovendien is dit horloge waterdicht tot 10 bar, wat betekent dat je er gerust mee kunt zwemmen.
Als officieel Tissot verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is en jarenlang meegaat. Met de TISSOT PRX T137.410.11.051.00 om je pols ben je altijd bij de tijd en straal je klasse en stijl uit.
Kortom, de TISSOT PRX T137.410.11.051.00 is een must-have voor iedereen die op zoek is naar een horloge dat zowel elegantie als functionaliteit combineert. Bestel vandaag nog en geniet van dit prachtige horloge dat je outfit compleet zal maken!
De ronde zilverkleurige behuizing van roestvrij staal geeft dit horloge een moderne uitstraling. De zwarte wijzerplaat en het saffierglas zorgen voor een stijlvolle en luxe uitstraling. De zilverkleurige roestvrij stalen band maakt het geheel compleet en zorgt ervoor dat dit horloge perfect past bij elke outfit.
Dit horloge is niet alleen mooi om naar te kijken, maar ook zeer functioneel. Met de datumweergave ben je altijd op de hoogte van de juiste datum. Bovendien is dit horloge waterdicht tot 10 bar, wat betekent dat je er gerust mee kunt zwemmen.
Als officieel Tissot verkooppunt kunnen wij garanderen dat dit horloge van de hoogste kwaliteit is en jarenlang meegaat. Met de TISSOT PRX T137.410.11.051.00 om je pols ben je altijd bij de tijd en straal je klasse en stijl uit.
Kortom, de TISSOT PRX T137.410.11.051.00 is een must-have voor iedereen die op zoek is naar een horloge dat zowel elegantie als functionaliteit combineert. Bestel vandaag nog en geniet van dit prachtige horloge dat je outfit compleet zal maken!
Kenmerken
| Type Product | Horloge |
|---|---|
| EAN | 7611608298596 |
| Geslacht | Man |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Soort Uurwerk | Quartz |
| Diameter Kast | 40 mm |
| Dikte Kast | 10 mm |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur Kast | Zilverkleurig |
| Materiaal Kast | Roestvrij Staal |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal Glas | Saffier |
| Breedte Band | 12mm |
| Kleur Band | Zilverkleurig |
| Materiaal Band | Roestvrij Staal |
| Gewicht | 13 |
| Datumweergave | Ja |
| Waterdichtheid | 10 bar (zwemmen) |
| Garantie | 2 jaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review